Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Category
oc: Categoria

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: End Date
oc: Data de fin

en: State
oc: Estat

en: Users
oc: Utilizaires

en: Changed
oc: Modificat

en: exposed
oc: expausat

en: The taxonomy term ID for the term.
oc: L'identificant del tèrme de taxonomia pel tèrme.

en: The taxonomy term name for the term.
oc: Lo nom del tèrme de taxonomia pel tèrme.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
oc: Lo nom pel vocabulari al qual aparten lo tèrme.
