Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Category
pl: Kategoria

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: State
pl: Stan

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: exposed
pl: udostępniony

en: The taxonomy term ID for the term.
pl: Identyfikator terminu taksonomii.

en: The taxonomy term name for the term.
pl: Nazwa terminu taksonomii.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
pl: Identyfikator słownika, do którego należy termin.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
pl: Nazwa słownika, do którego należy termin.

en: Limit to:
pl: Ogranicz do:
