Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Category
sv: Kategori

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: State
sv: Läge

en: Users
sv: Användare

en: Changed
sv: Ändrad

en: exposed
sv: exponerad

en: The taxonomy term ID for the term.
sv: Taxonomitermens ID

en: The taxonomy term name for the term.
sv: Taxonomitermens namn

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
sv: ID för vokabuläret som termen tillhör.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
sv: Namnet för vokabuläret som termen tillhör.
