Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Category
te: వర్గం

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Users
te: వాడుకరులు
