Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Category
ar: التصنيف

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: State
ar: الحالة

en: Users
ar: المستخدمين

en: Changed
ar: تم التغير
