Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Category
az: Kateqoriya

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: State
az: Dövlət

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: exposed
az: məruz

en: The taxonomy term ID for the term.
az: Termin üçün taksonomiya termini ID.

en: The taxonomy term name for the term.
az: Termin üçün taksonomiya termini adı.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
az: Termin aid olduğu lüğətin adı.
