Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Category
be: Катэгорыя

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Users
be: Карыстальнікі

en: The taxonomy term ID for the term.
be: Ідэнтыфікатар тэрміну таксаноміі для тэрміну

en: The taxonomy term name for the term.
be: Назва тэрміну таксаноміі для тэрміну
