Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ
