Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Category
et: Kategooria

en: Total
et: Kokku

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: State
et: Olek

en: Users
et: Kasutajad

en: Changed
et: Muudetud

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: The taxonomy term ID for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud ID.

en: The taxonomy term name for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud nimi.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
et: Sõnaraamatu nimi kuhu see term kuulub.
