Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Category
gl: Categoría

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: State
gl: Estado

en: Users
gl: Usuarios

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario

en: Changed
gl: Cambiado

en: exposed
gl: exposto
