Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Category
he: קטגוריה

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: State
he: מצב

en: Users
he: חברי האתר

en: Changed
he: השתנה

en: exposed
he: חשוף
