Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Category
id: Kategori

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Start Date
id: Tanggal Mulai

en: End Date
id: Tanggal Berakhir

en: State
id: Status

en: Users
id: Pengguna

en: Changed
id: Berubah

en: exposed
id: terekspos

en: The taxonomy term ID for the term.
id: ID istilah taksonomi untuk istilah tersebut.

en: The taxonomy term name for the term.
id: Nama istilah taksonomi untuk istilah tersebut.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
id: Nama untuk kosa kata istilah itu milik.
