Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Category
is: Flokkur

en: Total
is: Samtals

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: State
is: Fylki

en: Users
is: Notendur
