Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Category
ro: Categorie

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: State
ro: Status

en: Users
ro: Utilizatori

en: Changed
ro: Schimbat

en: exposed
ro: expus

en: The taxonomy term ID for the term.
ro: ID-ul termenului de taxonomie pentru termen.

en: The taxonomy term name for the term.
ro: Numele termenului de taxonomie pentru termen.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
ro: Numele pentru vocabularul de care aparține termenul.
