Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Category
ru: Категория

en: Total
ru: Итого

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: State
ru: Состояние

en: Users
ru: Пользователи

en: Changed
ru: Изменение

en: All Users
ru: Все пользователи

en: exposed
ru: раскрыт

en: The taxonomy term ID for the term.
ru: ID для текущего термина.

en: The taxonomy term name for the term.
ru: Название термина таксономии для термина.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
ru: ID словаря для словаря к которому относится термин.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
ru: Название словаря, которому принадлежит термин.

en: Limit to:
ru: Ограничить на:
