Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Category
sk: Kategória

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: State
sk: Stav

en: Users
sk: Používatelia

en: Changed
sk: Zmenené

en: exposed
sk: odkrytý

en: Relate the userpoints table to the user table.
sk: Prepája tabuľku userpoints s tabuľkou používateľov.
