Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: State
sr: Статус

en: Changed
sr: Промењен
