Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Category
ta: பிரிவு

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
