Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Total
th: ทั้งหมด

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: State
th: รัฐ

en: Changed
th: เปลี่ยน
