Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Category
tr: Kategori

en: Total
tr: Toplam

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: State
tr: Durum

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Userpoints
tr: Kullanıcı puanları

en: Changed
tr: Değişti

en: exposed
tr: açıkça

en: The taxonomy term ID for the term.
tr: Terim için sınıflandırma terimi kimliği.

en: The taxonomy term name for the term.
tr: Terim için sınıflandırma terimi adı.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
tr: Terimin ait olduğu sözlüğün adı.
