Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Category
uk: Категорія

en: Total
uk: Всього

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: State
uk: Стан

en: Users
uk: Користувачі

en: Changed
uk: Змінено

en: All Users
uk: Всі користувачі

en: exposed
uk: розкритий

en: The taxonomy term ID for the term.
uk: Ідентифікатор терміна таксономії для терміна.

en: The taxonomy term name for the term.
uk: Назва терміна таксономії для терміна.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Назва словника, до якого належить термін.

en: Unknown category
uk: Невідома категорія
