User Protect (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: status
ne: अवस्था
