User Protect (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Save
id: Simpan

en: username
id: namaanggota

en: User
id: Anggota

en: Add user
id: Tambah anggota

en: e-mail
id: email
