User protect (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: username
am: የተጠቃሚ ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: status
am: ሁኔታ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር

en: e-mail
am: ኢ-ሜይል
