User protect (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: e-mail
dz: གློག་འཕྲིན།
