User protect (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: username
eu: erabiltzaile izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: status
eu: egoera

en: Roles
eu: Zereginak

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Role
eu: Rol

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: e-mail
eu: e-posta

en: roles
eu: zereginak
