User protect (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: username
gl: nome de usuario/a

en: User
gl: Usuario/a

en: status
gl: estado

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Role
gl: Rol

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: e-mail
gl: correo-e

en: cancel
gl: cancelar
