User protect (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: username
he: כינוי

en: User
he: משתמש

en: status
he: מצב

en: Roles
he: תפקידים

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Role
he: תפקיד

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: e-mail
he: דוא"ל

en: roles
he: תפקידים

en: cancel
he: בטל
