User protect (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Roles
hy: Դերեր

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Role
hy: Դեր

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել
