User protect (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: username
jv: jeneng panganggo

en: User
jv: Panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Role
jv: Parāgā

en: Add user
jv: Tambah panganggo
