User protect (7.x-1.1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
