User protect (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: username
lv: lietotājvārds

en: password
lv: parole

en: User
lv: Lietotājs

en: status
lv: statuss

en: Roles
lv: Lomas

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Role
lv: Loma

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: e-mail
lv: e-pasts

en: roles
lv: lomas

en: cancel
lv: atcelt
