User protect (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: username
nl: gebruikersnaam

en: password
nl: wachtwoord

en: User
nl: Gebruiker

en: Roles
nl: Rollen

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Role
nl: Rol

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: e-mail
nl: e-mailadres

en: roles
nl: rollen

en: cancel
nl: annuleren

en: openid
nl: OpenID
