User protect (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ
