User protect (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: username
sk: používateľ

en: password
sk: heslo

en: User
sk: Používateľ

en: status
sk: stav

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: cancel
sk: zrušiť
