User protect (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: username
sq: përdoruesi

en: User
sq: Përdoruesi

en: status
sq: gjendja

en: Roles
sq: Rolet

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: roles
sq: rolet
