User protect (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: username
sv: användarnamn

en: password
sv: lösenord

en: User
sv: Användare

en: Roles
sv: Roller

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Role
sv: Roll

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: e-mail
sv: e-post

en: roles
sv: roller

en: cancel
sv: avbryt
