User protect (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: status
ug: ھالىتى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش
