User protect (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: username
ar: اسم المستخدم

en: User
ar: المستخدم

en: status
ar: الحالة

en: Roles
ar: الأدوار

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Role
ar: الدور

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: e-mail
ar: بريد إلكتروني

en: roles
ar: الأدوار
