User protect (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: username
bg: потребителско име

en: User
bg: Потребител

en: status
bg: състояние

en: Roles
bg: Роли

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Role
bg: Роля

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: e-mail
bg: имейл

en: cancel
bg: Отказване
