User protect (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: username
ca: nom d'usuari

en: password
ca: contrasenya

en: User
ca: Usuari

en: status
ca: estat

en: Roles
ca: Rols

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Role
ca: Rol

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: e-mail
ca: correu electrònic

en: roles
ca: rols

en: cancel
ca: Cancela
