User protect (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: username
cs: uživatel

en: User
cs: Uživatel

en: status
cs: stav

en: Roles
cs: Role

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: cancel
cs: zrušit
