User protect (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: username
da: brugernavn

en: password
da: adgangskode

en: User
da: Bruger

en: Roles
da: Roller

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Role
da: Rolle

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: roles
da: roller

en: cancel
da: fortryd
