User protect (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: username
eo: uzantnomo

en: password
eo: pasvorto

en: User
eo: Uzanto

en: status
eo: stato

en: Roles
eo: Roloj

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: e-mail
eo: retpoŝto
