User protect (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: username
fa: نام کاربری

en: password
fa: گذرواژه

en: User
fa: کاربر

en: status
fa: وضعیت

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Role
fa: نقش

en: Add user
fa: افزودن کاربر

en: e-mail
fa: پست الکترونیک

en: roles
fa: نقش‌ها

en: cancel
fa: لغو
