User protect (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Roles
km: តួនាទី​

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Role
km: តួនាទី

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: e-mail
km: អ៊ី​មែល
