User protect (7.x-1.2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້
