User protect (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa

en: status
mg: toetra
