User protect (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ
