User protect (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: username
ru: имя пользователя

en: password
ru: пароль

en: User
ru: Пользователь

en: status
ru: статус

en: Roles
ru: Роли

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Role
ru: Роль

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: roles
ru: роли

en: cancel
ru: отмена

en: Allow users to edit their own OpenID identities.
ru: Разрешить пользователям редактировать собственные идентификаторы OpenID
